Simon Ádám
Simon Ádám
2014/06/12
E hét végéig lehet kedvezményesen előnevezni!

Friss információ, hogy a rajt cél terület mégis marad a megszokott helyen, a visegrádi sportpályán. Az elmúlt hónapban nagy erőfeszítéseket tettünk, hogy a rajt cél terület átkerülhessen a visegrádi Nagyvillámi sípályára. Azonban a megfelelő kulturált parkolás biztosításához kevés hely állt volna rendelkezésre a sípályánál.

Természetesen a pálya marad a sikeres tavalyi nyomvonal. De nagy valószínűséggel utoljára!

2015-ben újra megpróbáljuk a Budai Várból indítani a versenyt és a cél a Duna-kanyar.
Reméljük sikerül beszerezni a szükséges engedélyeket.

A mostani fiatal résztvevők közül talán sokan nem is tudják, hogy 15 évvel ezelőtt a Budai Várból indult a Duna Maraton. Két táv volt: 100 km és 65 km. Pilisszentkereszttől a mostanihoz hasonló volt a pálya.

Természetesen idén még lesz rövid táv is a Top Maraton többi futamához hasonlóan. A Jubileumi verseny alkalmából a győztesek és a helyezettek iparművész által készített egyedi míves kerámia érmet kapnak.