8-től 7-ig kiöltözve, 15 percenként jelentés, mágneses kártyával mehetsz csak pisilni, 10 perc ebédidő, Facebook letiltva, szabiért könyörgés... Na, ha ilyen munkát akarsz akkor NE jelentkezz hozzánk!

Aktuális álláslehetőségek

Videókészítő, szerkesztő, vágó

Milyen az ideális jelentkező?

- Motivált, Szorgalmas, Lelkes. Jártas az "outdoor" sportok világban, de legalább tanulékony.
- Tapasztalt rövid, 1-2 perces videók készítésében, felvételek vágásában. Saját eszközzel rendelkezik.
- Kreatív
- Számlaképes

Előny

- Tapasztalat hasonló munkakörben.

Mi lenne a feladat?

- A szerkesztőség segítése, videófelvételek készítése, megszerkesztése vágása részmunkaidőben.

Mit nyújtunk?

- Otthonról végezhető pozíció
- Fiatal csapat
- Rugalmas munkakör
- Eseti "munkautak": túrák, sport kiállítások, sport rendezvények

Érdekel?

Közösségi oldal szövegíró, szerkesztő

- Internet, szövegszerkesztő, képszerkesztő programok és a közösségi média (Facebook, Instagram) haladó ismerete
- Kreatív

Előny

Tapasztalat hasonló munkakörben.

A szerkesztőség segítése, videófelvételek készítése, megszerkesztése vágása részmunkaidőben.

Kipróbálnád?