Sporttanácsadói állás Budaörs

(x) - Támogatott tartalom
2018/08/24
Szeretsz sportolni? Oszd meg a sportolás örömét másokkal, segítsd őket tanácsoddal és még keress is vele!

Magyarországon 24 Decathlon áruházunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos szintű feladatainkat 8 munkaterület látja el, melyekhez bármely dolgozónk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Sporttanácsadó (Budaörs)

teljes- vagy részmunkaidőben

Mindennapjaid során:

-Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel
- Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárazásáért, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatokért
- Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
- Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép, termékválaszték kialakítása)

Köztünk a helyed, ha:

- rendszeresen sportolsz
- szereted az innovatív eszközöket és az „okos”megoldásokat
- felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel
- nyitott és vitális vagy
- szivesen osztod meg véleményedet.

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

- bizalmunkkal támogatunk,
- hosszú távú, személyre szabott karrierutat biztosítunk,
- napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,
- számos belső és külső képzésen vehetsz részt,
- ingyenesen és kedvezményesen sportolhatsz országszerte,
- élménydús csapatépítő rendezvényeken vehetsz részt,
- 20% vásárlási kedvezményben részesülhetsz
- jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
- ahol mindig elérhetőek vagyunk egymás számára.

Decathlon csapat Forrás: Decathlon
Decathlon csapat
Kép forrása: Decathlon

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 20, 30 vagy akár 40 órás munkaidőben (hétvégén is), csatlakozz hozzánk! Ne űzz tovább sportot az álláskeresésből!

Emailes (talaldmegnalunk@decathlon.com) jelentkezésed leadásakor kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!