Ismét nyert az FCC-Inter, az ABS teremfoci bajnokságon !

2005/04/06
Március másodikán sikeresen, jó hangulatban zajlott le a tavaszköszöntő teremfoci rangadó az ABS Sportcentrumban. A benevezett 10 csapat 2 csoportban küzdhetett meg az elődöntőhöz szükséges csoport első és második helyért. A meccsek kétszer tíz percig tartottak, egy perces pihenőidővel. A pályán egyszerre csapatonként 4-en játszhattak. Elismerésre méltó volt a játékosok sportszerűsége, higgadt örömfocizása.

Az „A” csoportban 4 győzelemmel egyértelműen továbbjutó lett az FCC-Inter íelnevezésű csapat, másodikként pedig 3 győzelem 1 vereséggel a Ronaldo és barátai nevü együttes. A csoportban a 3.helyet a Cristal Palack, 4.helyezést Hydroproof, az 5.-et a Lütyő FC érte el „munkája” jutalmául. A „B” csoportban már nem volt ennyire egyértelmű a helyzet. Az 5 csapat közül három is 8-8-8 pontot focizott össze, így a gólkülönbség alapján kellett továbbjutót hirdetni. Így jutott első helyen tovább a Dinamo Zártláb fiatal csapata, s mögöttük a budaörsi rendőrök együttese, maguk mögé utasítva a Cuba Libre pirosmezeseit. A Total Hungária végül csoportjában 4. helyen végzett, magamögött hagyva a SemmiesélySE együttesét, akiknek győzelem híján tényleg nem volt semmi esélye sem a továbbjutásra. Az elődöntőben a Police kikapott az Intertől, a Dinamo legyőzte Ronaldót és barátait, aminek következtében a döntőt az FCC-Inter és a Dinamo Zártláb játszotta 4-2 végeredménnyel. A dobogó aljára a Rendőrök küzdötték fel magukat. Ronaldo és barátai a 4. hely mellett Fair play díjjal is gazdagodott, amit a bírók és a játékosok szavazata alapján ítéltek nekik.(Egyedül ők játszották csere nélkül végig mind a 6 meccset) Mit nyertek a bajnokok? Ingyen teremfocizást itt az ABS Sportcentrumban és ajándékutalványt, amit a Bowling és Pub részben fogyaszthattak le. A helyszín, a jó hangulat garantált! Várunk mindenkit legközelebb is, minimum ilyen nagy szeretettel, előkészülettel, díjakkal!