Állásajánlatok

8-től 7-ig kiöltözve, 15 percenként jelentés, mágneses kártyával mehetsz csak pisilni, 10 perc ebédidő, Facebook letiltva, szabiért könyörgés... Na, ha ilyen munkát akarsz akkor NE jelentkezz hozzánk!

Aktuális lehetőségeink:

videókészítő, szerkesztő, vágó

Milyen az ideális jelentkező?

Motivált, Szorgalmas, Lelkes. Jártas az "outdoor" sportok világban, de legalább tanulékony.

Tapasztalt rövid, 1-2 perces videók készítésében, felvételek vágásában. Saját eszközzel rendelkezik.

Kreatív

Számlaképes

Előny: Tapasztalat hasonló munkakörben.

Mi lenne a feladat?

A szerkesztőség segítése, videófelvételek készítése, megszerkesztése vágása részmunkaidőben.

Mit nyújtunk?

Otthonról végezhető pozíció

Fiatal csapat

Rugalmas munkakör

Eseti "munkautak": túrák, sport kiállítások, sport rendezvények

Érdekel?

Kérlek töltsd ki az alábbi kérdőívet:

közösségi oldal szövegíró, szerkesztő

Internet, szövegszerkesztő, képszerkesztő programok és a közösségi média (Facebook, Instagram) haladó ismerete

Kreatív

Kipróbálnád? Töltsd ki az alábbi kérdőívet!