- Futás
- Hegymászás
- Kerékpár
- Túra
- Sí
- Edzéstervek
2021-ben sem szeretnénk ha verseny nélkül maradnátok ezért szeretnénk meghívni benneteket egy klassz virtuális téli futóversenyre. Teljesítsd ott és ahol szeretnéd a megadott határidőn belül.
Bárhol, bármikor futóverseny a saját igényeidhez igazodva! A Riska Virtuális Zúzmara Futófesztivál egy olyan esemény, ahol úgy mérheted össze a formádat másokkal, hogy nem is találkozol a futótársakkal.
Téli Börzsöny trail terepfutó verseny változatos tájakon. Családias hangulatú program azoknak akik szeretik a kemény megmérettetéseket hegyen völgyön át.
4. alkalommal rendezzük meg hagyományos nagysikerű terepfutó versenyünket.
Oxigén Kupa sorozat 2021 február. A verseny fővédnöke: BALCZÓ ANDRÁS a Nemzet Sportolója.
Bodri trail Szekszárd terepfutó verseny. Változatos ösvényekkel és kijelölt turista útvonalakkal várunk 3 különböző távon.
Téli Bolza-Kör Futóverseny. A Szarvasi Arborétum csodálatos környezetében egy kétéves futóverseny sorozatot indítottunk útjára.
Téli Futóverseny a Tököli Parkerdőben. Gyertek el kedvenceddel erre a hangulatos futóversenyre, várunk benneteket az erdészházzal szemben lévő területen.
Oxigén Kupa sorozat 2021 március záró eseménye.
Göcsej Galopp 2021 terepfutó és túra nap. Családi futónap változatos távokon és tájakon.
V. Gánt Trail. Egy különleges felszíni futótereppel várunk a Gánti bauxitbányában.
Cuha trail a Trailmania.hu terepfutó versenysorozat ötödik állomása. Fantasztikus bakonyi futónap 3 különböző választható távon.
Bizakodva várjuk a lehetőséget, hogy megrendezhessük ezt a szuper terepfutó napot.
Várunk az év egyik legnagyobb szervezésű sportrendezvényén. A BSZM 2021-ben 1 napos lesz.
Futóverseny 2in1 virtuálisan vagy személyesen. Várunk egy jó kis Rock'n Roll futásra Vérteskozmán.