Állásajánlatok

8-től 7-ig kiöltözve, 15 percenként jelentés, mágneses kártyával mehetsz csak pisilni, 10 perc ebédidő, Facebook letiltva, szabiért könyörgés...

Na, ha ilyen munkát akarsz akkor NE jelentkezz hozzánk!

Minden egyéb esetben, küldd el Önéletrajzodat, és egy motivációs levelet magadról Kakuk András részére, a kakukandras@mozgasvilag.hu címre!

Aktuális lehetőségünk:

szerkesztőségi gyakornok

Milyen az ideális jelentkező?

Motivált

Szorgalmas

Lelkes

Jártas az "outdoor" sportok világban, de legalább tanulékony

Internet, szövegszerkesztő, képszerkesztő programok haladó ismerete

Kreatív

Előny:

Tapasztalat hasonló munkakörben.

Angol és német nyelvtudás

Mi lenne a feladat?

A szerkesztőség segítése, tartalmak feltöltése, megszerkesztése. Piackutatás pl. események, témák, trendek figyelése, ajánlása.

Mit nyújtunk?

Akár otthonról is végezhető gyakornoki pozíció

Fiatal csapat

Rugalmas munkakör

Eseti "munkautak": túrák, sport kiállítások, sport rendezvények

Kipróbálnád? Töltsd ki az alábbi kérdőívet!

Create your own user feedback survey