Menü

2006.12.08.     Hozzászólás 0

Cseh László Európa-bajnok!

Cseh László (a T-Mobile támogatja) Európa-bajnok! A helsinki rövidpályás úszó Eb-n világbajnok úszónk az első helyen csapott a célba a 200 m vegyes döntőjében, ugyanitt Kerékjártó Tamás bronzérmet szerzett.

A címvédő Boulsevicz Beatrix (a T-Mobile támogatja) a 200 méteres pillangó döntőjében a második helyen ért célba. A 200 méteres női vegyes úszásban Verrasztó Evelyn 2 perc 12 másodperc 32 századmásodperces új országos csúccsal az 5., Hosszú Katinka szintén egyéni rekorddal a 6. helyen zárt. Szepesi Nikolett 100 méter háton egy hajszállal maradt le a fináléról, a középdöntőben ugyanis a 9. helyen végzett. Férfi 100 mellen Bodor Richárd 59.78 mp-vel megdöntötte Rózsa Norbert országos csúcsát, ám összességében a 9. helyen zárt, Gyurta Dániel ugyanitt a 14. legjobb időt úszta, így egyikőjük sem jutott a fináléba.