Fővárosi Szabadidő Kupa 2012 beszámoló Hír

Budapesti Szabadidősport Szövetség
2012/09/20
A Fővárosi Szabadidő Kupa 2012. szeptember 16-i versenyén több mint 100 versenyző versenyezett a kerékpáros és gyalogos távokon

A 10 kerékpáros csapat 35 kilométert kerekezett a Duna-parti kerékpárúton majd kerékpáros ügyességi pályán teljesítettek a csapattagok és egy KRESZ tesztlapot töltöttek ki. Az elért időeredmények összege és a hibapontok adták a csapatok eredményét. A versenyt a tavalyi győztes Ellipszis SC csapata nyerte.

A gyalogosoknak a 8 kilométeres távval és az 5 állomás feladataival kellett megküzdeni. A feladatok között az elsősegélynyújtás, gombafelismerés, geológia, túrázási ismeretek és szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos kérdések voltak. A legjobban szereplő csapat a Postás SE csapata volt.