- Futás
- Hegymászás
- Kerékpár
- Túra
- Sí
1-Start hely a Tahítófalui Bercsényi utcából. A hatalmas fa kereszt jelzi szenvedésünk kezdetét.
2-Az indulás után rögtön az első Y elágazásnál jobbra tartunk.
3-Az ösvényt követve futunk felfelé, míg egy újabb Y elágazáshoz nem érünk. Itt térünk rá a sárga jelzésű turista útra, ami felvezet minket a csúcsra.
4-A sárga úton haladva egy kis patakugrás móka kerül az utunkba.
5-Kisebb tisztások útán érjük el az út legmeredekebb szakaszát, ahol néha még a séta is nehezemre esett.
6-Szenvedéseink a hegytetőn véget érnek, ahol egészen a kilátóig futhatunk.
7-Visszafelé végig a sárga úton haladjunk.